Opis

Jak często zdarza Ci się chwycić za szczotkę i śpiewać do niej jak do prawdziwego mikrofonu? Ile razy nuciłeś melodie pod prysznicem? Na imprezach z karaoke jesteś pierwszą osobą, która wbiega na scenę, aby zaśpiewać jeden z popularnych przebojów? Jeśli muzyka jest całym Twoim życiem, a Ty potrafisz całkiem nieźle śpiewać, może spodoba Ci się pomysł pod postacią wstąpienia do Akademii Rocka, by podszlifować umiejętności, które już posiadasz i zdobyć nowe? Jej dyrektorem i właścicielem jest Maciej Michniewicz. Powstała ona z myślą zarówno o dzieciach oraz młodzieży, jak i o dorosłych, którzy od dawna marzyli o tym, aby profesjonalnie śpiewać, ale nie mieli czasu, ani odwagi, by zrealizować swoje pragnienia.

Powyższa szkoła wokalna zlokalizowana jest w Warszawie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby uczyły się w niej osoby z odleglejszych miejscowości zlokalizowanych w Polsce. Jak to możliwe? Otóż akademia od pewnego czasu oferuje lekcje indywidualne przez internet. Zajęcia online w niczym nie odbiegają od tych prowadzonych w budynku. Do ucznia dociera obraz z trzech kamer. Co 3 miesiące osoby korzystające z możliwości uczenia się przez internet przyjeżdżają do szkoły po to, by wykorzystać w rzeczywistości zdobytą wiedzę, uczestniczyć w warsztatach, w nagraniach w studio, robić próby z innymi uczestnikami. Otrzymują one też materiały co kilka miesięcy w postaci paczki filmów ze znajdującymi się na nich wykładami.

Akademia oferuje przystąpienie do egzaminu, po którym można, oczywiście pod warunkiem otrzymania pozytywnej oceny, stać się posiadaczem certyfikatu. Egzamin nie jest obowiązkowy. Nie będzie problemem fakt, że nie chcesz do niego przystąpić.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla córki lub syna, a wiesz, że Twoje dziecko interesuje się muzyką, graniem na instrumentach bądź śpiewaniem, prezent w postaci bonu na zajęcia w akademii, o której mowa wyżej, z pewnością przypadnie mu do gustu. Być może w przyszłości Twoja pociecha stanie na estradzie i podziękuje za to, że znalazła się w takim, a nie innym punkcie życia właśnie dzięki Tobie.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Również W Pobliżu:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Moniuszki 1A

Warszawa

Zobacz

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy 13

Warszawa

Zobacz