Opis

Obecne realia gospodarcze, panujące w naszym kraju, są dosyć bezwzględne. Firmy, które się nie rozwijają, nie pracują nad ciągłym podnoszeniem jakości oferowanych towarów oraz usług, szybko i boleśnie odczuwają konsekwencje takich zaniedbań. Dotyczy to zarówno mniejszych inicjatyw, jak i większych graczy.

Polska sprawnie nadrabia miniony okres, gdy znajdowaliśmy się za żelazną kurtyną, widać to także w zachowaniach konsumentów, którzy stopniowo stają się coraz bardziej wymagający w stosunku do dostępnych produktów, niezależnie od branży.

Kluczem do powodzenia na rynku jest między innymi ciągłe inwestowanie w innowacje. Przeciętnemu przedsiębiorcy kojarzy się to jednak dosyć mgliście – najczęściej z takimi sektorami gospodarki, jak branża technologii związanych z badaniami kosmosu lub zaawansowanymi badaniami farmaceutycznymi. Nie jest to do końca słuszne myślenie. W ścisłym słowa znaczeniu – innowacją może być zmiana logotypu przedsiębiorstwa lub poprawienie składu produktu spożywczego.

Prowadząc własny biznes, warto korzystać z profesjonalnych usług konsultingowych. Jedną z firm działających w tym obszarze, które cieszą się dużym zaufaniem klientów, jest światowa korporacja Ayming. Możemy skorzystać z wiedzy i doświadczenia zatrudnionych tam ekspertów także w Polsce. Wśród wielu oferowanych opcji doradztwa, przeznaczonego dla firm, na pierwszy plan wysuwa się niewątpliwie wsparcie w uzyskaniu formy pomocy od państwa, jaką jest ulga podatkowa na B+R.

Działalność B+R – czyli badawczo-rozwojowa, objęta tym rodzajem ulgi podatkowej, może przebiegać w dowolnej gałęzi gospodarki, niezależnie od tego, jakiego konkretnie rodzaju produkt lub usługę proponuje swoim potencjalnym klientom dana firma.

Specjaliści, pracujący w zespole Ayming to wytrawni fachowcy w swojej dziedzinie. Ponad 30 lat doświadczeń, gromadzonych na całym świecie, zaowocowało perfekcyjnym dostosowaniem profilu świadczonych usług do rzeczywistych potrzeb rynku. Jeżeli zdecydujemy się na inwestycję w konsulting, jaki oferuje Ayming, możemy być pewni światowych standardów w podejściu do naszych problemów.

Dodaj komentarz

Dnia 2018-07-12 11:29:14 Maciejx napisał:
Potrzebuję właśnie pomocy w mojej firmie w kwestii B+R i fajnie, że znalazłam ten w pis w internecie. Bardzo mi pomógł.
Ocena: 3


Również W Pobliżu:

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy 13

Warszawa

Zobacz

Smak Dzieciństwa

Włodarzewska 59a

Warszawa

Zobacz