Opis

Ten moment w kościele, w którym przysięga się drugiej osobie miłość, wierność oraz uczciwość małżeńską, chciałoby się zapamiętać do końca życia. Ludzka pamięć jest zawodna, dlatego też staramy się najważniejsze momenty w życiu uwieczniać na zdjęciach. Trudno wyobrazić sobie tak ważną uroczystość, jak ślub, bez obecności profesjonalnego fotografa. Uchwyci on obiektywem swojego aparatu najistotniejsze momenty najpierw podczas ceremonii zaślubin, a następnie te, które będą miały miejsce w trakcie wesela. Narzeczeni nierzadko decydują się również na zlecenie fotografowi wykonanie zdjęć w domu podczas przygotowań, a także sfotografowanie momentu, gdy rodzice dają błogosławieństwo przyszłym małżonkom.

Nowożeńcy mogą się również zdecydować na sesję ślubną. Często odbywa się ona po na drugi dzień po weselu. Zazwyczaj biorą w niej udział jedynie małżonkowie. Mając na sobie swoje ślubne stroje, patrzą na siebie zakochanym wzrokiem i niczym profesjonalni modele przybierają różne pozy - zarówno takie, jakie podpowie im fotograf, jak również te spontaniczne i wymyślone na szybko przez nowożeńców.

Sesja ślubna w Łodzi to część oferty Roberta Maciaszczyka. Ten fotograf z powołania z chęcią będzie Wam towarzyszył podczas ślubnych przygotowań, w kościele, a także na weselu. Będzie dyskretnie fotografował najważniejsze chwile. Zadba on o to, aby reportaż ślubny, który dla Was przygotuje, pozwolił Wam nawet za kilka lat przypomnieć sobie ze szczegółami ten najpiękniejszy dzień w życiu.

Na stronie internetowej maciaszczyk.info można obejrzeć portfolio tego fotografa, który potrafi wykonać świetne zdjęcia niezależnie od scenerii. Każde miejsce bowiem kryje w sobie niezwykły potencjał, który odkryć może jedynie uzdolniony fotograf. Z cennikiem usług zapoznasz się na powyższej stronie. Został on bardzo szczegółowo przedstawiony. Klienci mają do wyboru aż 4 pakiety. Chcielibyście, aby Pan Robert wykonał Wam tylko i wyłącznie sesję w plenerze? Jest taka możliwość. Koszt tej usługi wynosi 600 zł.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Również W Pobliżu:

Iluzjonista Maciej Pol

Jana Kilińskiego 7B

Łęczyca

Zobacz