Opis

Czy gorsze są choroby, które uderzają w ciało, czy te, które atakują umysł? W tym przypadku wybór nie jest oczywisty. Prawda jest taka, że każda z tych chorób może być równie niebezpieczna i działać w sposób wyniszczający na człowieka, dlatego też żadnej z nich nie można lekceważyć. Jeżeli uważasz, że Twoje problemy, które dzieją się w Twojej głowie, sprawiające, iż każdy dzień to dla Ciebie ogromne wyzwanie, sprowadzające każdą czynność, którą wykonujesz, do czegoś, co nie ma sensu, są mało ważne, jesteś w błędzie. Możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, że dopadła Cię poważna choroba, jaką jest depresja. Niejedna osoba zmagająca się z nią targnęła się na swoje życie. Czy można zatem taką chorobę lekceważyć? Chyba znasz odpowiedź...

Postawienie odpowiedniej diagnozy jest możliwe tylko w gabinecie psychologicznym. Konsultacja ze specjalistą jest bardzo ważna. Pozwoli ona bowiem na podjęcie dalszych kroków, które mają prowadzić do wyleczenia pacjenta. Być może potrzebne będzie przeprowadzenie kilku sesji z psychoterapeutą. Bywa, iż konieczne jest zastosowanie środków farmakologicznych. Czasami najlepszym sposobem na przywrócenie zdrowia pacjentowi jest połączenie obu powyższych metod.

Mgr Ewa Robak to psychoterapeuta we Wrocławiu. Jest ona także psychologiem. W jej gabinecie goszczą osoby zmagające się m.in. z depresją, nerwicą, zaburzeniami odżywiania, nieśmiałością. Usługi, jakie oferuje Pani Ewa, zostały zaprezentowane na stronie psycholog-wroclaw.info.pl.

Dzięki spotkaniom z psychoterapeutą w jego gabinecie możliwe jest nie tylko odzyskanie równowagi psychicznej, ale też lepsze poznanie samego siebie. Podczas sesji pacjent może nauczyć się np. tworzenia zdrowych relacji z otoczeniem. Terapia to także sposób na zyskanie lepszej samooceny. Zadaniem psychoterapeuty jest odkrycie źródła problemu pacjenta i zapewnienie mu wsparcia w walce o lepsze życie.

Psycholog Ewa Robak gwarantuje swoim pacjentom pełną dyskrecję oraz anonimowość - poczucie wstydu, czy też zażenowanie możesz spokojnie zostawić za drzwiami gabinetu.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Również W Pobliżu:

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Aleje Jerozolimskie 54

Warszawa

Zobacz

Marzena Kudrzycka Kafrim

Metalowców 9

Wrocław

Zobacz