Opis

Wybór odpowiedniego rozmiaru ubranek dziecięcych wcale nie jest prosty. Metki różnych producentów podają różne dane i wartości, różniące się między sobą często nawet po kilka cm, które przy małym dziecku są bardzo istotne. Jeśli nie wiesz, jaki rozmiar body niemowlęcego wybrać, to zapoznaj się z poniższą treścią, a na pewno będzie łatwiej podejść CI do tego tematu. 

Lepiej za duże niż za małe
Wybierając body dla małego dziecka, warto dokładnie sprawdzić, jakie wymiary mają obecne ubranka noszone przez maluszka. Dobrze jest je zmierzyć, a nie opierać się tylko i wyłącznie na metce, na której często pojawiają się przekłamane informacje, niemające pokrycia w rzeczywistości. Wybierając nowe ubranka dla dziecka, należy wybierać takie, które są w zbliżonym wymiarze do tych, które dziecko już posiada, i które są mu dobre. Warto pamiętać, że zawsze lepiej jest wybrać nieco większe ubrania. Dzieci szybko rosną, więc dodatkowe centymetry szybko zostaną wykorzystane. W przypadku wybrania mniejszych ubranek istnieje ryzyko, że będą one dla dziecka niewygodne, lub że bardzo szybko z nich wyrośnie. 

Zabierz ze sobą na zakupy miarę
Jak już zostało wspomniane, na metkach dziecięcych ubranek często pojawiają się wartości w centymetrach, które nie do końca muszą pokrywać się z naszymi pomiarami. Mogą być to np. wartości, które zostały zmierzone od innego miejsca ubranka. Dlatego, jeśli planujemy kupować body niemowlęce dla dziecka, warto zabrać ze sobą na zakupy miarę. Dzięki temu będziemy mieli pewność, ile dane ubranko ma cm i czy jego wymiary zgadzają się z wymiarami body niemowlęcych, które dziecko już posiada. 

Kupuj w sprawdzonych sklepach

Poza odpowiednim rozmiarem body niemowlęcych bardzo ważna jest ich jakość. Dlatego warto kupować je w sprawdzonych sklepach, takich jak SzipSzop. Odwiedź ich stronę internetową pod adresem szipszop.pl i zapoznaj się z ich oferta. To sprawdzony sklep internetowy, w którym nie musisz martwić się o odpowiednie wymiary, bo zawsze są one zgodne z rzeczywistością! Dzięki temu zakupu dziecięcych ubranek u nich są łatwe i intuicyjne.

Dodaj komentarz

Dnia 2018-07-12 11:29:14 Natan napisał:
Sklep SzipSzop.pl znalazła moja żona kiedy szykowaliśmy wyprawkę dla naszego synka. Mają ogromny wybór wzorów i krojów, a ceny są konkurencyjne. Dla nas bomba!
Ocena: 4


Również W Pobliżu:

MKM Paintball

Norwida 17a

Wejherowo

Zobacz

Tapestry

Krzywoustego 27b

Gdańsk

Zobacz