Opis

Coraz więcej par młodych chce wziąć ślub za granicą - co trzeba wiedzieć, decydując się na taki ślub? Na to pytanie i na wiele innych pytań, związanych ze ślubem znajdziesz odpowiedź na slubzagranica.pl. To strona rekomendowanego biura podróży, które organizuje takie śluby już od wielu lat, starając się dopasować ofertę do indywidualnych możliwości i oczekiwań swoich klientów. Tobie też marzy się ślub za granicą i chętnie zdałbyś się na pomoc profesjonalistów? Świetnie się składa, oferta biura Victoria Travel jest bogata i z pewnością coś wybierzesz.

Rekomendowana firma zaplanuje dla Was cały ślub i zajmie się realizacją uroczystości za granicą, Wy tylko musicie wybrać miejsce, w którym chcielibyście powiedzieć sobie sakramentalne tak, a do wyboru są aż 22 kraje, to m.in. Hawaje, Bali, Kreta, Chorwacja czy Mauritius i Malediwy. Warto też opowiedzieć o swoich oczekiwaniach i marzeniach, wtedy łatwiej będzie zaplanować i przygotować uroczystość ślubną, żeby wszystko było idealne i dopięte na przysłowiowy ostatni guzik, bo pracownicy biura dokładnie wszystkiego słuchają i dopasują ofertę do oczekiwań i zaplanowanego budżetu..

Nie ma znaczenia, czy chcesz wziąć ślub na plaży, w ogrodzie, kościele czy na statku, wszystko da się zrobić. Rekomendowana firma przygotowała już ponad 500 takich ślubów za granicą, możesz wziąć ślub:

  • kościelny
  • konkordatowy
  • cywilny
  • symboliczny.

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są opinie osób, które zaufały rekomendowanemu biuru podróży i wzięły ślub za granicą, na podanej stronie można poczytać ich opinie oraz relacje ze ślubów, wszyscy są zachwycenie sprawną organizacją i tym, że wszystko da się załatwić, nawet niebieskie kwiaty czy niebiesko-biały tort na ślubie Anny i Tyma na Mauritiusie.

Na polecanej stronie możesz dowiedzieć się, ile orientacyjnie kosztuje ślub za granicą i od czego to zależy, m.in. od miejsca i cen biletów, terminu uroczystości i długości pobytu, standardu hotelu i wyżywienia, liczny gości i dodatkowych pakietów, takich jak spa, wycieczki, rejsy statkiem czy jachtem, fryzjer czy też fotograf. Tam też dowiesz się, jakie formalności trzeba załatwić przed wyjazdem i ile mniej więcej to potrwa.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Również W Pobliżu:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Moniuszki 1A

Warszawa

Zobacz

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy 13

Warszawa

Zobacz